1210R-681J
API DelevanAPI Delevan
1210R-681J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Dataark: 1210R-681J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-681J
Varenummer 1210R-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 113325 pcs Datablad 1210R-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-681J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 588mA 600 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max
Nuværende vurdering 588mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-682K
1210R-682K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
På lager: 107303 pcs
Hent: 1210R-682K.pdf
RFQ
1210R-563K
1210R-563K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
På lager: 134969 pcs
Hent: 1210R-563K.pdf
RFQ
1210R-682H
1210R-682H
Hent: 1210R-682H.pdf
1210R-680K
1210R-680K
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
Hent: 1210R-680K.pdf
1210R-682J
1210R-682J
Hent: 1210R-682J.pdf
1210R-680J
1210R-680J
Hent: 1210R-680J.pdf
1210R-681K
1210R-681K
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM