1210R-820J
API DelevanAPI Delevan
1210R-820J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-820J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Dataark: 1210R-820J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-820J
Varenummer 1210R-820J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134914 pcs Datablad 1210R-820J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-820J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 82nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 625MHz
Detaljeret beskrivelse 82nH Unshielded Inductor 551mA 400 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 551mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-820K
1210R-820K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
På lager: 135771 pcs
Hent: 1210R-820K.pdf
RFQ
1210R-821H
1210R-821H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
På lager: 69893 pcs
Hent: 1210R-821H.pdf
RFQ
1210R-683K
1210R-683K
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD