1325-681J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 450MA 280 MOHM
Dataark: 1325-681J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-681J
Varenummer 1325-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 450MA 280 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19354 pcs Datablad 1325-681J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-681J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 162MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Molded Inductor 450mA 280 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 280 mOhm Max
Nuværende vurdering 450mA Nuværende - Mætning 450mA
Relaterede produkter
1325-683K
1325-683K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 74MA 10.5 OHM TH
På lager: 21816 pcs
Hent: 1325-683K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 45MA 28 OHM TH
På lager: 28298 pcs
Hent: 1325-564K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 450MA 280 MOHM
1325-682J
1325-682J
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 143MA 2.8 OHM TH
Hent: 1325-682J.pdf
1325-6
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY BLUE
Hent: 1325-6.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 169MA 2 OHM TH
1325-7
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY VIOLET
Hent: 1325-7.pdf
Hent: 1325-683J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 76MA 9.8 OHM TH