1331-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Dataark: 1331-123J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331-123J
Varenummer 1331-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35133 pcs Datablad 1331-123J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-123J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Inductor 122mA 3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3 Ohm Max
Nuværende vurdering 122mA Nuværende - Mætning 122mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-122K
1331-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
På lager: 47240 pcs
Hent: 1331-122K.pdf
RFQ
1331-122J
1331-122J
producenter: API Delevan
På lager: 38731 pcs
Hent: 1331-122J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Hent: 1331-121K.pdf
1331-122H
1331-122H
Hent: 1331-122H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Hent: 1331-124H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Hent: 1331-151J.pdf