1331-184H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-184H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Dataark: 1331-184H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-184H
Varenummer 1331-184H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26353 pcs Datablad 1331-184H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-184H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Inductor 69mA 9.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 69mA Nuværende - Mætning 22mA