1331-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Dataark: 1331-473J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-473J
Varenummer 1331-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36866 pcs Datablad 1331-473J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-473J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 16MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 69mA Nuværende - Mætning 69mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-473K
1331-473K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD