1331-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Dataark: 1331-562J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-562J
Varenummer 1331-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43770 pcs Datablad 1331-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-562J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 60MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Shielded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 2.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 124mA Nuværende - Mætning 124mA
Relaterede produkter
1331-561K
1331-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
På lager: 49822 pcs
Hent: 1331-561K.pdf
RFQ
1331-563J
1331-563J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
På lager: 36688 pcs
Hent: 1331-563J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Hent: 1331-562K.pdf