1331-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Dataark: 1331-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-823J
Varenummer 1331-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33005 pcs Datablad 1331-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-823J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 13 Ohm Max
Nuværende vurdering 59mA Nuværende - Mætning 59mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: LMFS 5.08/07/90 3.5SN OR BX
På lager: 32892 pcs
Hent:
RFQ
1331-822H
1331-822H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
På lager: 27025 pcs
Hent: 1331-822H.pdf
RFQ
1331-823K
1331-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Hent: 1331-823K.pdf
1331-821J
1331-821J
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Hent: 1331-821J.pdf
133101
producenter: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Beskrivelse: SSMA STRAIGHT CRIMP PLUG FOR RG1
Hent:
producenter: Schurter
Beskrivelse: PUSH ON CAP 5X20
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: LMFS 5.08/06/90 3.5SN OR BX
Hent: 1331-822J.pdf
Hent: 1331-822K.pdf
Hent: 1331-823H.pdf