1331R-224J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Dataark: 1331R-224J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-224J
Varenummer 1331R-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32691 pcs Datablad 1331R-224J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-224J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 11 Ohm Max
Nuværende vurdering 64mA Nuværende - Mætning 20mA
Relaterede produkter
1331R-223H
1331R-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
På lager: 22762 pcs
Hent: 1331R-223H.pdf
RFQ
1331R-271J
1331R-271J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
På lager: 45032 pcs
Hent: 1331R-271J.pdf
RFQ
1331R-222K
1331R-222K
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Hent: 1331R-222K.pdf
1331R-271K
1331R-271K
Hent: 1331R-271K.pdf
1331R-224K
1331R-224K
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Hent: 1331R-224K.pdf
1331R-223K
1331R-223K