1331R-822H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-822H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Dataark: 1331R-822H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-822H
Varenummer 1331R-822H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22550 pcs Datablad 1331R-822H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-822H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 53MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 111mA Nuværende - Mætning 111mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-683H
1331R-683H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
På lager: 24032 pcs
Hent: 1331R-683H.pdf
RFQ
1331R-823H
1331R-823H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
På lager: 25764 pcs
Hent: 1331R-823H.pdf
RFQ
1332
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: TOOL
Hent:
1331R-823K
1331R-823K
Hent: 1331R-823K.pdf
1331R-823J
1331R-823J
Hent: 1331R-823J.pdf
1331R-821J
1331R-821J
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Hent: 1331R-821J.pdf
1331R-822K
1331R-822K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Hent: 1331R-822K.pdf
1331R-683J
1331R-683J
Hent: 1331R-683J.pdf
1331R-821K
1331R-821K
Hent: 1331R-821K.pdf
1331R-821H
1331R-821H
Hent: 1331R-821H.pdf
1331R-683K
1331R-683K