1537-723J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1537-723J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1537-723J
Varenummer 1537-723J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27022 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Shielded Serie 1537-7
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1537-723J TR 2500 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 40MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Inductor 410mA 850 mOhm Axial DC-modstand (DCR) 850 mOhm
Nuværende vurdering 410mA Nuværende - Mætning 93mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1537-724K
1537-724K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
På lager: 24639 pcs
Hent:
RFQ
1537-722J
1537-722J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
På lager: 24266 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 321MA 1.4 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 291MA 1.7 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH