160-120KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 160-120KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM
Dataark: 160-120KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 160-120KS
Varenummer 160-120KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5143 pcs Datablad 160-120KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Afskærmning Unshielded Serie 160
Vurderinger - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 160-120KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 150MHz selvinduktion 12nH
Højde - Siddende (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvens - Selvresonans 900MHz
Detaljeret beskrivelse 12nH Unshielded Inductor 1.515A 55 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 55 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.515A Nuværende - Mætning -