160R-471KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 160R-471KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 835MA 180 MOHM
Dataark: 160R-471KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 160R-471KS
Varenummer 160R-471KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 835MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6497 pcs Datablad 160R-471KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Afskærmning Unshielded Serie 160R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 160R-471KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvens - Selvresonans 190MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 835mA 180 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 835mA Nuværende - Mætning -