1641-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1641-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1641-123J
Varenummer 1641-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109357 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641-123J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 44MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Molded Inductor 205mA 2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max
Nuværende vurdering 205mA Nuværende - Mætning 205mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641-151H
1641-151H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
På lager: 92684 pcs
Hent:
RFQ
1641-122J
1641-122J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
På lager: 99855 pcs
Hent:
RFQ
1641-123K
1641-123K
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH