1641-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
  • Besked
Specifikationer for 1641-391J
Varenummer 1641-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110135 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641-391J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Molded Inductor 680mA 180 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 680mA Nuværende - Mætning 680mA
Relaterede produkter
1641-391K
1641-391K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM