1641-471J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
  • Besked
Specifikationer for 1641-471J
Varenummer 1641-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 97114 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641-471J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 235MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 580mA 250 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 580mA Nuværende - Mætning 580mA
Relaterede produkter
1641-394K
1641-394K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH
På lager: 88534 pcs
Hent:
RFQ
1641-471H
1641-471H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
På lager: 74915 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
1641-440-AL
1641-440-AL
producenter: RAF
Beskrivelse: ROUND STANDOFF #4-40 ALUM 3/4"
Hent: 1641-440-AL.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH