1641-681H
Produkt oversigt
Varenummer: 1641-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
  • Besked
Specifikationer for 1641-681H
Varenummer 1641-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85994 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641-681H TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 190MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 450 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 450 mOhm Max
Nuværende vurdering 430mA Nuværende - Mætning 430mA
Relaterede produkter
1641-564K
1641-564K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
På lager: 94217 pcs
Hent:
RFQ
1641-564J
1641-564J
producenter: API Delevan
På lager: 85705 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH