1641-821H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1641-821H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1641-821H
Varenummer 1641-821H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71179 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641-821H TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Molded Inductor 375mA 590 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 590 mOhm Max
Nuværende vurdering 375mA Nuværende - Mætning 375mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641-822H
1641-822H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
På lager: 87778 pcs
Hent:
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
På lager: 75792 pcs
Hent:
RFQ
1641-822K
1641-822K
1641-683J
1641-683J
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM