1641R-223J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1641R-223J
Varenummer 1641R-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85336 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-223J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 41MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Molded Inductor 295mA 960 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 960 mOhm Max
Nuværende vurdering 295mA Nuværende - Mætning 220mA