1641R-391H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1641R-391H
Varenummer 1641R-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72510 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-391H TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Molded Inductor 680mA 180 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 680mA Nuværende - Mætning 680mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-393H
1641R-393H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH
På lager: 85866 pcs
Hent:
RFQ
1641R-334K
1641R-334K
producenter: API Delevan Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
På lager: 57373 pcs
Hent:
RFQ
1641R-333K
1641R-333K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH