1641R-471H
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
  • Besked
Specifikationer for 1641R-471H
Varenummer 1641R-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80156 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-471H TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 235MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 580mA 250 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 580mA Nuværende - Mætning 580mA