1641R-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1641R-473J
Varenummer 1641R-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 105770 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-473J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 27MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Molded Inductor 200mA 2.11 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2.11 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning 175mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-473H
1641R-473H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
På lager: 93326 pcs
Hent:
RFQ
1641R-471K
1641R-471K
producenter: API Delevan Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
På lager: 55608 pcs
Hent:
RFQ
1641R-474K
1641R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
1641R-472J
1641R-472J
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
1641R-473K
1641R-473K