1641R-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
  • Besked
Specifikationer for 1641R-562J
Varenummer 1641R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110905 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-562J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 65MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Shielded Molded Inductor 340mA 720 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 720 mOhm Max
Nuværende vurdering 340mA Nuværende - Mætning 340mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-474K
1641R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
På lager: 45673 pcs
Hent:
RFQ
1641R-562K
1641R-562K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
På lager: 45824 pcs
Hent:
RFQ
1641R-563J
1641R-563J
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
1641R-561J
1641R-561J
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
1641R-563K
1641R-563K