1812-104J
API DelevanAPI Delevan
1812-104J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-104J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
Dataark: 1812-104J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-104J
Varenummer 1812-104J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 84029 pcs Datablad 1812-104J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-104J TR 500
DN12104JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 8MHz Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 8 Ohm Max Nuværende vurdering 158mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-105F
1812-105F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
På lager: 21928 pcs
Hent: 1812-105F.pdf
RFQ
1812-104K
1812-104K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD