1812-122H
API DelevanAPI Delevan
1812-122H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-122H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Dataark: 1812-122H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-122H
Varenummer 1812-122H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60160 pcs Datablad 1812-122H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-122H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 80MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 604mA 550 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 550 mOhm Max
Nuværende vurdering 604mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-121G
1812-121G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
På lager: 36590 pcs
Hent: 1812-121G.pdf
RFQ
1812-122K
1812-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
På lager: 72297 pcs
Hent: 1812-122K.pdf
RFQ
1812-122J
1812-122J
Hent: 1812-122J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Hent: 1812-123G.pdf
1812-121H
1812-121H
Hent: 1812-121H.pdf
Hent: 1812-121K.pdf
1812-123F
1812-123F
Hent: 1812-123F.pdf
Hent: 1812-123J.pdf
Hent: 1812-123H.pdf