1812-180J
API DelevanAPI Delevan
1812-180J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-180J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Dataark: 1812-180J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-180J
Varenummer 1812-180J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 69105 pcs Datablad 1812-180J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-180J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 18nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.23A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-154H
1812-154H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
På lager: 48075 pcs
Hent: 1812-154H.pdf
RFQ
1812-154G
1812-154G
producenter: API Delevan
På lager: 29412 pcs
Hent: 1812-154G.pdf
RFQ
1812-154J
1812-154J
Hent: 1812-154J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Hent: 1812-181G.pdf
1812-180M
1812-180M
Beskrivelse: FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Hent: 1812-180M.pdf
1812-154F
1812-154F
Hent: 1812-154F.pdf
Hent: 1812-181J.pdf
1812-180K
1812-180K
Hent: 1812-180K.pdf
Hent: 1812-154K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD