1812-330J
API DelevanAPI Delevan
1812-330J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-330J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
Dataark: 1812-330J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-330J
Varenummer 1812-330J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62548 pcs Datablad 1812-330J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-330J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 33nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 33nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-274G
1812-274G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
På lager: 37733 pcs
Hent: 1812-274G.pdf
RFQ
1812-274J
1812-274J
producenter: API Delevan
På lager: 84911 pcs
Hent: 1812-274J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
Hent: 1812-331G.pdf
Hent: 1812-331J.pdf
1812-331F
1812-331F
Hent: 1812-331F.pdf
1812-274K
1812-274K
Hent: 1812-274K.pdf
1812-331H
1812-331H
Hent: 1812-331H.pdf
1812-330M
1812-330M
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
Hent: 1812-330M.pdf
Hent: 1812-274H.pdf
Hent: 1812-274F.pdf
Hent: 1812-330K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD