1812-333J
API DelevanAPI Delevan
1812-333J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Dataark: 1812-333J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-333J
Varenummer 1812-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 88745 pcs Datablad 1812-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-333J TR 500
DN12333JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 33µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 11MHz Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 224mA 4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max Nuværende vurdering 224mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-334G
1812-334G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
På lager: 35957 pcs
Hent: 1812-334G.pdf
RFQ
1812-332H
1812-332H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
På lager: 54799 pcs
Hent: 1812-332H.pdf
RFQ
Hent: 1812-334H.pdf
1812-333K
1812-333K
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Hent: 1812-333K.pdf
Hent: 1812-333G.pdf
1812-334J
1812-334J
Hent: 1812-334J.pdf
1812-333F
1812-333F
Hent: 1812-333F.pdf
Hent: 1812-334F.pdf
Hent: 1812-334K.pdf