1812-473H
API DelevanAPI Delevan
1812-473H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-473H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Dataark: 1812-473H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-473H
Varenummer 1812-473H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65056 pcs Datablad 1812-473H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-473H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 200mA 5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 5 Ohm Max
Nuværende vurdering 200mA Nuværende - Mætning -