1812-560J
API DelevanAPI Delevan
1812-560J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-560J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Dataark: 1812-560J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-560J
Varenummer 1812-560J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71985 pcs Datablad 1812-560J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-560J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 56nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 850MHz
Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 770mA 250 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 770mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-561F
1812-561F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
På lager: 33745 pcs
Hent: 1812-561F.pdf
RFQ
1812-474J
1812-474J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
På lager: 91205 pcs
Hent: 1812-474J.pdf
RFQ
1812-474H
1812-474H
Hent: 1812-474H.pdf
1812-561G
1812-561G
Hent: 1812-561G.pdf
Hent: 1812-561J.pdf
Hent: 1812-561H.pdf
1812-474K
1812-474K
Hent: 1812-474K.pdf
Hent: 1812-474F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Hent: 1812-473K.pdf
Hent: 1812-474G.pdf
1812-560M
1812-560M
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Hent: 1812-560M.pdf