1812-562J
API DelevanAPI Delevan
1812-562J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Dataark: 1812-562J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-562J
Varenummer 1812-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85769 pcs Datablad 1812-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-562J TR 500
DN12562JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 5.6µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 33MHz Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max Nuværende vurdering 427mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-563J
1812-563J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
På lager: 75839 pcs
Hent: 1812-563J.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
På lager: 103893 pcs
Hent: 1812-561J.pdf
RFQ
1812-562G
1812-562G
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Hent: 1812-562G.pdf