1812-681J
API DelevanAPI Delevan
1812-681J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
Dataark: 1812-681J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-681J
Varenummer 1812-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 108864 pcs Datablad 1812-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-681J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 379mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 379mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-681G
1812-681G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
På lager: 48834 pcs
Hent: 1812-681G.pdf
RFQ
1812-682F
1812-682F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
På lager: 26869 pcs
Hent: 1812-682F.pdf
RFQ
1812-681H
1812-681H
Hent: 1812-681H.pdf
Hent: 1812-682G.pdf
1812-680J
1812-680J
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM
Hent: 1812-680J.pdf
Hent: 1812-682H.pdf
Hent: 1812-681F.pdf
1812-680K
1812-680K
Hent: 1812-680K.pdf
Hent: 1812-682J.pdf
Hent: 1812-681K.pdf
1812-680M
1812-680M