1812-820J
API DelevanAPI Delevan
1812-820J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-820J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Dataark: 1812-820J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-820J
Varenummer 1812-820J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65923 pcs Datablad 1812-820J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-820J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 82nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 750MHz
Detaljeret beskrivelse 82nH Unshielded Inductor 700mA 250 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-684F
1812-684F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
På lager: 22957 pcs
Hent: 1812-684F.pdf
RFQ
1812-821H
1812-821H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
På lager: 63762 pcs
Hent: 1812-821H.pdf
RFQ
Hent: 1812-821F.pdf
1812-821J
1812-821J
Hent: 1812-821J.pdf
1812-820M
1812-820M
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Hent: 1812-820M.pdf
1812-820K
1812-820K
Hent: 1812-820K.pdf
Hent: 1812-684J.pdf
1812-821G
1812-821G
Hent: 1812-821G.pdf
Hent: 1812-684H.pdf
Hent: 1812-684G.pdf
Hent: 1812-684K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 183MA 6 OHM SMD