1812R-123F
API DelevanAPI Delevan
1812R-123F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-123F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Dataark: 1812R-123F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-123F
Varenummer 1812R-123F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35981 pcs Datablad 1812R-123F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-123F TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 18MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 317mA 2 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max
Nuværende vurdering 317mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-122K
1812R-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM