1812R-124J
API DelevanAPI Delevan
1812R-124J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-124J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
Dataark: 1812R-124J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-124J
Varenummer 1812R-124J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 112505 pcs Datablad 1812R-124J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-124J TR 500
1812R-124J-ND
1812R-124JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 120µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 6MHz Detaljeret beskrivelse 120µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 8 Ohm Max Nuværende vurdering 158mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-151F
1812R-151F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM
På lager: 39605 pcs
Hent: 1812R-151F.pdf
RFQ
1812R-123J
1812R-123J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
På lager: 112217 pcs
Hent: 1812R-123J.pdf
RFQ
1812R-123K
1812R-123K
Hent: 1812R-123K.pdf
1812R-124K
1812R-124K
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
Hent: 1812R-124K.pdf
1812R-150K
1812R-150K
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM