1812R-152J
API DelevanAPI Delevan
1812R-152J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-152J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Dataark: 1812R-152J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-152J
Varenummer 1812R-152J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56985 pcs Datablad 1812R-152J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN42117JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 70MHz
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max
Nuværende vurdering 578mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-153F
1812R-153F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
På lager: 31513 pcs
Hent: 1812R-153F.pdf
RFQ
1812R-151K
1812R-151K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM