1812R-221G
API DelevanAPI Delevan
1812R-221G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-221G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Dataark: 1812R-221G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-221G
Varenummer 1812R-221G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54550 pcs Datablad 1812R-221G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-221G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 350MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Inductor 708mA 400 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 708mA Nuværende - Mætning -