1812R-270M
API DelevanAPI Delevan
1812R-270M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-270M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Dataark: 1812R-270M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-270M
Varenummer 1812R-270M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 163340 pcs Datablad 1812R-270M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-270M TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 27nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning -