1812R-274J
API DelevanAPI Delevan
1812R-274J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-274J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
Dataark: 1812R-274J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-274J
Varenummer 1812R-274J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111039 pcs Datablad 1812R-274J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-274J TR 500
1812R274J
DN42129JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 270µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 270µH Unshielded Inductor 129mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 12 Ohm Max
Nuværende vurdering 129mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-274G
1812R-274G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
På lager: 53932 pcs
Hent: 1812R-274G.pdf
RFQ
1812R-331G
1812R-331G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
På lager: 51134 pcs
Hent: 1812R-331G.pdf
RFQ
1812R-274K
1812R-274K
Hent: 1812R-274K.pdf
1812R-331F
1812R-331F
Hent: 1812R-331F.pdf
1812R-330K
1812R-330K
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD