1812R-472J
API DelevanAPI Delevan
1812R-472J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-472J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Dataark: 1812R-472J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-472J
Varenummer 1812R-472J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 118833 pcs Datablad 1812R-472J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-472J TR 500
1812R472J
DN42135JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 448mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 448mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-472G
1812R-472G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
På lager: 47773 pcs
Hent: 1812R-472G.pdf
RFQ
1812R-471K
1812R-471K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
På lager: 170016 pcs
Hent: 1812R-471K.pdf
RFQ
1812R-473K
1812R-473K
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD