1812R-824F
API DelevanAPI Delevan
1812R-824F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-824F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Dataark: 1812R-824F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-824F
Varenummer 1812R-824F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37541 pcs Datablad 1812R-824F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-824F TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 2.5MHz
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 45 Ohm Max
Nuværende vurdering 67mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-823K
1812R-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
På lager: 115735 pcs
Hent: 1812R-823K.pdf
RFQ
1812S144
1812S144
producenter: Conxall / Switchcraft
Beskrivelse: CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 12POS
På lager: 917 pcs
Hent: 1812S144.pdf
RFQ
1812R-824K
1812R-824K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
På lager: 101266 pcs
Hent: 1812R-824K.pdf
1812R-823J
1812R-823J
Hent: 1812R-823J.pdf
1812RKIT
1812RKIT
Beskrivelse: INDUCTOR KIT 1812 SERIES 305 PC
Hent: 1812RKIT.pdf
1812R-822K
1812R-822K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM