2150R-12H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2150R-12H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH
Dataark: 2150R-12H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2150R-12H
Varenummer 2150R-12H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50292 pcs Datablad 2150R-12H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2150R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2150R-12H TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 105MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Molded Inductor 555mA 1 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 555mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2150R-14J
2150R-14J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 505MA 1.2 OHM TH
På lager: 76499 pcs
Hent: 2150R-14J.pdf
RFQ
2150R-10G
2150R-10G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 690MA 650 MOHM
På lager: 38494 pcs
Hent: 2150R-10G.pdf
RFQ
2150R-10K
2150R-10K