2150R-18J
Produkt oversigt
Varenummer: 2150R-18J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM
Dataark: 2150R-18J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2150R-18J
Varenummer 2150R-18J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72994 pcs Datablad 2150R-18J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2150R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2150R-18J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 55MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Molded Inductor 1.04A 130 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.04A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
2150R-18F
2150R-18F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM
På lager: 23162 pcs
Hent: 2150R-18F.pdf
RFQ
2150R-16H
2150R-16H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 415MA 1.8 OHM TH
På lager: 59654 pcs
Hent: 2150R-16H.pdf
RFQ
2150R-18K
2150R-18K