2150R-22J
Produkt oversigt
Varenummer: 2150R-22J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 795MA 220 MOHM
Dataark: 2150R-22J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2150R-22J
Varenummer 2150R-22J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 795MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65727 pcs Datablad 2150R-22J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2150R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2150R-22J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 44MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Molded Inductor 795mA 220 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 795mA Nuværende - Mætning -