2150R-28H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2150R-28H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Dataark: 2150R-28H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2150R-28H
Varenummer 2150R-28H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38915 pcs Datablad 2150R-28H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2150R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2150R-28H TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 32MHz
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Molded Inductor 520mA 520 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 520 mOhm Max
Nuværende vurdering 520mA Nuværende - Mætning -