2256R-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2256R-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2256R-821J
Varenummer 2256R-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 68760 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2256R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2256R-821J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Molded Inductor 5.6A 12 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 12 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.6A Nuværende - Mætning 5.6A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2256R-561K
2256R-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
På lager: 77017 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN HN PLUG STR 50 OHM CRIMP
På lager: 500 pcs
Hent: 225744-3.pdf
RFQ
2257
producenter: Laird Technologies
Beskrivelse: RFSW,SIL,6,PSA,SH
På lager: 3070 pcs
Hent: 2257.pdf
2256R-821L
2256R-821L
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH
Hent:
2256R-681L
2256R-681L
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH
2256R-681J
2256R-681J
2256R-821K
2256R-821K
Beskrivelse: ARINC PIN SIZE 5
2256R-561L
2256R-561L
2256R-561J
2256R-561J
2256R-681K
2256R-681K