2500R-63J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2500R-63J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.1MH 58MA 50 OHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2500R-63J
Varenummer 2500R-63J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.1MH 58MA 50 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44096 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2500R
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 2500R-63J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 250kHz selvinduktion 5.1mH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1.3MHz
Detaljeret beskrivelse 5.1mH Unshielded Molded Inductor 58mA 50 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 50 Ohm Max
Nuværende vurdering 58mA Nuværende - Mætning -