2512R-123F
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-123F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Dataark: 2512R-123F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-123F
Varenummer 2512R-123F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26964 pcs Datablad 2512R-123F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-123F TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 503mA Nuværende - Mætning 377mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-122H
2512R-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
På lager: 52605 pcs
Hent: 2512R-122H.pdf
RFQ
2512R-123K
2512R-123K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
På lager: 95863 pcs
Hent: 2512R-123K.pdf
RFQ
2512R-122F
2512R-122F
Hent: 2512R-122F.pdf
2512R-122J
2512R-122J
Hent: 2512R-122J.pdf
2512R-104K
2512R-104K
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD