2512R-152J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-152J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Dataark: 2512R-152J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-152J
Varenummer 2512R-152J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 68078 pcs Datablad 2512R-152J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-152J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 270 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.22A Nuværende - Mætning 920mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-123K
2512R-123K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD