2512R-472J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-472J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Dataark: 2512R-472J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-472J
Varenummer 2512R-472J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 81402 pcs Datablad 2512R-472J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-472J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 636mA 1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 636mA Nuværende - Mætning 477mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-473F
2512R-473F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
På lager: 27378 pcs
Hent: 2512R-473F.pdf
RFQ
2512R-393J
2512R-393J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
På lager: 83121 pcs
Hent: 2512R-393J.pdf
RFQ
2512R-473K
2512R-473K